Влада США загубила дані про власників 119 тисяч літаків

У влади США немає даних про власників третини з 357 тисяч приватних та комерційних літаків у країні. Влада боїться, що цим можуть скористатися терористи і наркоторговці.

Федеральне управління цивільної авіації США (Federal Aviation Administration, FAA) втратило дані про власників третини з 357 тисяч приватних та комерційних літаків в країні. У FAA побоюються, що зазначеними даними можуть скористатися терористи і наркоторговці.

У FAA визнали, що документація на 119 тисяч літаків виявилася "сумнівною". Так, в деяких паперах відсутня або неправильно вказана адреса власника або немає відомостей про перепродаж повітряного судна.

У деяких випадках чиновники навіть не мають інформації про те, чи використовується літак до цих пір чи він був давно списаний.

З'ясувалося, зокрема, що 16 тисяч літаків були продані новим власникам, але відображення в документації це не знайшло. Крім того, сертифікати більш ніж 14 тисяч літаків були анульовані, але всі лайнери, швидше за все, продовжують виконувати польоти.

У FAA прийняли рішення провести повну перереєстрацію приватного та комерційного повітряного транспорту. У 2011 році всі сертифікати на літаки будуть анульовані і їх буде потрібно заново реєструвати.

Читайте також:

Вертоліт Януковича втричі дорожчий, ніж у Путіна і Обами

Приватний літак розбився під час підготовки до продажу

Збити літак можна за допомогою мікрохвильової печі та фотокамери

ВідеоВлада США загубила дані про власників 119 тисяч літаків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: