Влада Туркменії визнала загибель 15 людей під час вибухів у Абадані

За офіційними даними, під час вибухів у туркменському місті Абадан загинули 15 осіб, серед них двоє військових та 13 цивільних.

За офіційними фаними, у результаті вибухів на складах в околицях міста Абадан загинули двоє військовослужбовців і 13 цивільних осіб, частково пошкоджено навколишні житлові будинки та споруди.

У зв'язку з подією міністра оборони Туркменії понижено до звання полковника. Про це йдеться в опублікованому в неділю звіті урядової комісії з ліквідації наслідків НС.

Як повідомляє державна інформаційна служба Туркменії, звіт у неділю був представлений президенту країни Гурбангулу Бердимухамедову. Відзначається, що глава держави повідомив, що всім постраждалим надається матеріальна та інша необхідна допомога.

ОПРИЛЮДНЕНО ПЕРШИЙ ВІДЕОЗАПИС ВИБУХІВ У ТУРКМЕНІЇ

На думку комісії, "загоряння, яке сталося в результаті особливо спекотної погоди, яка встановилася в останні дні, призвело до детонації піротехнічних засобів та їх розльоту на значну територію, в радіусі якого виявився армійський склад, де зберігалися боєприпаси часів Радянського Союзу, призначені для утилізації".

Бердимухамедов оголосив сувору догану міністру оборони Туркменістану Бегенчу Гундогдиєву, понизивши його у військовому званні до полковника.

Усіх інших причетних до події глава держави вимагає притягти до відповідальності, позбавивши їх військових звань - аж до звільнення з лав Збройних Сил та віддачі їх під військовий трибунал, наголошується в повідомленні.

Бердимухамедов доручив заступникам уряду підготувати необхідні документи для зведення на місці старого міста Абадан фактично нового міста, що відповідає всім сучасним вимогам.

В даний час, в Абадані працюють відновлювальні бригади, всі системи життєзабезпечення міста та прилеглих сіл діють в нормальному режимі, у пошкоджених будинках і житлових будинках проводяться ремонтно-відновлювальні роботи.

За даними джерела, силовики зняли оточення на дорогах в туркменське місто Абадан, де раніше почалися вибухи на складах з боєприпасами. Раніше влада Туркменістану закрила в'їзд в місто Абадан, на дорогах до міста були виставлені поліцейські пости, які направляли автотранспорт в об'їзд.

За даними ЗМІ, в результаті вибухів зруйновано сотні будинків, згоріла школа № 8, від вибуху під землю пішов дитячий садок, загинули близько ста осіб. Очевидці повідомляють, що неподалік від епіцентру вибуху військові збирають останки тіл загиблих, в основному строковиків, які несли службу на складі боєприпасів, і офіцерського складу.

Читайте також:

Загадкові вибухи викликали хаос в Туркменії, повідомляється про 200 жертв

Туркменська влада після вибухів "ізолювала" місто Абадан

У Туркменії почалась паніка через вибухи боєприпасів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: