Влада Венесуели отримає частку в єдиному в країні опозиційному каналі

Влада Венесуели візьме під державний контроль 25 відсотків акцій єдиного в країні опозиційного каналу.

Більше 25 відсотків акцій єдиного у Венесуелі опозиційного телеканалу Globovision переходить під контроль держави.

Як оголосив президент Венесуели Уго Чавес, мова йде про 25,8 відсотка акцій каналу, що належать одному із власників банку Banco Federal, націоналізованого в червні 2010 року.

Отримавши чверть акцій телеканалу, уряд зможе висувати своїх кандидатів у раду директорів Globovision, повідомив Чавес. Президент Венесуели також заявив, що уряд планує розширити свою частку в Globovision, придбавши ще 20 відсотків акцій каналу, що належали недавно померлому акціонеру.

Керівництво Globovision вже випустило заяву, озвучену в ефірі одного з випусків новин, в якому говориться, що, за статутом телеканалу, власники окремих пакетів акцій не можуть висувати своїх кандидатів до ради директорів. "Редакційна політика Globovision не залежить від розміру пакета акцій", - підкреслюється в заяві керівництва каналу.

Globovision, повідомляє Associated Press, єдиний загальнодоступний у Венесуелі телеканал, що відкрито критикує політику Чавеса. Ще один опозиційний канал - RCTV - в 2007 році був змушений перейти на кабельне мовлення, після того, як влада не продовжили його ліцензію на ефірні частоти. У січні 2010 року трансляція RCTV у Венесуелі заборонено також і через кабельні та супутникові мережі.

Читайте також:

Чавес створив агентство з цензури

Чавес наказав Інтерполу заарештувати свого критика

Уго Чавесу оголосили війну і він "прийняв виклик"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: