Влада Єгипту виступила з першою заявою після початку заворушень

Дата публікації
Перегляди
1148
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Влада Єгипту виступила з першою заявою після початку заворушень

Протести і сутички в Єгипті / Фото: AFP

Вища рада збройних сил Єгипту виступила з заявою стосовно безладів в країні.

Правляча в Єгипті Вища рада збройних сил в неділю ввечері виступила з першою після початку заворушень на каїрській площі Тахрір заявою, в якій закликала усі політичні сили країни взяти ситуацію під контроль.

Заява Військової ради була зачитана по єгипетському телебаченню.

Військові також доручили кабінету міністрів країни вжити необхідних заходів для з'ясування причин заворушень та їх запобігання в майбутньому.

Крім того, рада підтвердила свій твердий намір дотримуватися прийнятої раніше "дорожньої карти" передачі влади в країні законному цивільному керівництву і не допустити переривання демократичного процесу в країні.

У результаті заворушень і зіткнень демонстрантів з поліцією, що прокотилися за останні два дні по Каїру і інших найбільших містах Єгипту, загинули п'ять і постраждали близько 1,4 тисячі осіб. Акції протесту і зіткнення тривають.

У п'ятницю, 18 листопада, на площі Тахрір пройшла наймасовіша акція протесту за останні місяці, в якій взяли участь близько 50 тисяч осіб. Протестуючі висловлювали невдоволення військовим урядом, який, на їхню думку, занадто повільно і непослідовно втілює в життя демократичні реформи.

Тимчасовий військовий уряд управляє Єгиптом з моменту повалення режиму Хосні Мубарака в лютому 2011 року. 28 листопада повинні відбутися позачергові вибори до парламенту, після яких буде написана нова конституція і запущений процес передачі влади цивільним інститутам. Критики керуючих країною військових раніше неодноразово звинувачували їх у намірах відтягнути проведення виборів з метою залишитися при владі.

Читайте також:

Єгипет накрила друга хвиля протестів проти нової влади

Післяреволюційний Єгипет знову охопили заворушення

Арабські революції оцінили у 55 мільярдів доларів

Молодь Єгипту повстала проти військової влади: "Повертайтеся в казарми!"

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1148
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація