Влада Єгипту заборонила поєднувати релігію з політикою

Влада Єгипту заборонила використовувати партіям у виборчій кампанії релігійні гасла.

 Правлячий військова рада Єгипту вніс зміни в правила першої виборчої кампанії після повалення диктатора Хосні Мубарака, згідно з якими, партіям буде заборонено використовувати для агітації релігійні гасла.

Reuters повідомляє, що на думку експертів, цей захід повинен буде вдарити по кандидатах від ісламістського руху "Брати мусульмани", в яких основне гасло "Іслам - це рішення" тепер необхідно замінити. Зростаюча популярність "Братів мусульман", за словами агентства, сильно турбує ліберальних політиків Єгипту.

"Виборчі кампанії, засновані на використанні релігійних гасел, а також на расових або гендерних відмінностях заборонені", - йдеться в указі військової ради.

Порушникам нової поправки загрожує три місяці у в'язниці і штраф.

Політичні партії Єгипту пригрозили бойкотувати парламентські вибори, якщо військові, які очолюють країну, не внесуть низку поправок до виборчого законодавства. Як уточнює "Аль-Джазіра", з такою заявою виступили представники 60 єгипетських партій різної політичної спрямованості, включаючи найбільш впливових в даний час "Братів-мусульман".

Читайте також:

Єгипет опинився на межі банкрутства

Молодь Єгипту повстала проти військової влади: "Повертайтеся в казарми!"

Єгипетські партії висунули військовій владі ультиматум

Влада Єгипту готує операцію проти ісламських бойовиків

Більшість єгиптян хочуть смертного вироку для Мубарака

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: