Влада Ємену не пішла слідами Каддафі, заборонивши розстрілювати демонстрантів

Президент Ємену видав розпорядження, згідно з яким правоохоронці мусять запобігати прямій конфронтації між учасниками про-і антиурядових демонстрацій.

Президент Ємену Алі Абдулла Салех наказав своїм силам безпеки надати повний захист демонстрантам, які виступають як за уряд, так і проти нього.

Заворушення спалахнули в Ємені два тижні тому і, як повідомляється, забрали життя 15 людей. Дев'ять членів правлячої партії вийшли з Кабміну на знак протесту проти дій урядових сил, зазначає ВВС.

"Салех віддав всім силам безпеки розпорядження припиняти будь-які сутички і запобігати прямій конфронтації між учасниками про-і антиурядових демонстрацій. Уряд буде і надалі захищати право своїх громадян на мирні збори і їх право на свободу слова", - йдеться в заяві, яку поширило посольство Ємену у Вашингтоні.

Протестувальникам поступки президента здалися недостатніми. Тисячі єменців вимагають вжити заходів у боротьбі з безробіттям і корупцією і домагаються відставки Алі Абдулли Салеха, який керує країною вже 32 роки. Він обіцяв залишити свій пост, коли його нинішні повноваження закінчаться в 2013 році, проте опозиції цього недостатньо.

Протестувальникам намагаються дати відсіч не тільки силам безпеки, а й лояльним владі збройним групам, які влаштовують контрдемонстрації.

Протести в Ємені стали частиною хвилі заворушень, що прокотилася по країнах арабського світу, в результаті якої були повалені президенти Тунісу і Єгипту.

Читайте також:

Президент Ємену відмовився піти у відставку

Революції в арабському світі вийшли з-під контролю влади

Експерти Обами передбачали безлади в арабських країнах

ВідеоВлада Ємену заборонила розстрілювати демонстрантів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: