Влада Єрусалиму пішла на поступки, щоб припинити бунт ультраортодоксів

Влада сподівається, що домовленості між правоохоронцями і громадою ультраортодоксів припинять погроми в Єрусалимі.

В Ізраїлі суд постановив змінити запобіжний захід для жінки з громади євреїв-ультраортодоксів, арешт якої спровокував масові безлади на вулицях Єрусалима, і випустив її з в'язниці під заставу в 400 тисяч шекелів (близько 100 тисяч доларів).

Влада сподівається, що після досягнутих у суді домовленостей між правоохоронними органами і громадою ультраортодоксів погроми в Єрусалимі припиняться.

Підозрювана у знущанні зі своєї дитини жінка перебуватиме під домашнім арештом у будинку рабина. При цьому її зобов'язали з'явитися на психіатричний огляд і брати участь в інших необхідних слідчих діях. Раніше представники громади категорично відмовлялися від психіатричного огляду, при цьому відмова ніяк не мотивувалася.

Обвинуваченій заборонили зустрічатися з її дітьми, яких поліція має намір найближчим часом допитати. Жінка з громади ультраортодоксів була заарештована за звинуваченням у спробі заморити свою 3-річну дитину голодом. На момент затримання матері дитя важило сім кіло, зараз воно проходить курс лікування.

Арешт багатодітної матері - всього в підозрюваної п'ятеро дітей - став причиною масових протестів членів громади. Акції перетворилися на справжні погроми, які супроводжувалися зіткненнями з поліцією. Ультарортодокси заявили, що припинять масові акції лише за умови звільнення заарештованої. У місто були стягнені додаткові сили поліції.

Як вже повідомлялося, заарештована жінка, ймовірно, страждає на психічний розлад - "синдром Мюнхгаузена". При цій патології дорослі люди часто прагнуть заподіяти шкоду дітям, для того, щоб привернути увагу до себе і викликати в оточуючих співчуття.

Читайте також:

В Єрусалимі ультраортодокси поранили 18 поліцейських

Ортодоксальні євреї влаштували безлади в Єрусалимі

На вулицях Єрусалима розгорілася релігійна війна

В Ірландії католики побилися з поліцейськими

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: