Владу Нідерландів визнали винною у масових убивствах

Гаазький суд постановив, що уряд Нідерландів несе відповідальність за масові вбивства, скоєні в 1947 році в Індонезії голландськими військами.

Уряд Нідерландів несе відповідальність за масові вбивства, скоєні в 1947 році в Індонезії голландськими військами.

Такий вирок виніс Гаазький суд.

Суд в Гаазі також ухвалив, що уряд повинен виплатити компенсації сім'ям постраждалих в результаті масових розстрілів. Як свідчать судові документи, практично все чоловіче населення одного з сіл, що знаходиться на схід від Джакарти, було винищено.

"Суд встановив, що голландський уряд діяв невірно, і зобов'язаний виплатити компенсації", - заявила в середу, 14 вересня, суддя Дафне Шредер. За її словами, аргумент про закінчення терміну давності у цій справі, який висунув уряд, неприйнятний.

Індонезія була колонією Нідерландів і вела боротьбу за незалежність. Голландська влада визнає, що в селі Равагедех було вбито 150 осіб, проте родичі постраждалих кажуть, що в ході операції загинуло понад 400 мешканців.

У той же час ніхто з голландських військових, які брали участь у вбивствах, так і не постав перед судом.

Нагадаємо, раніше Гаазький суд визнав голандських миротворців відповідальними за смерть трьох боснійських мусульман, вбитих сербами під час різанини в Сребрениці в 1995 р.

Читайте також:

Гаазький суд визнав голландських миротворців винними у загибелі мусульман в Сребрениці

Основні слухання у справі Младіча почнуться не раніше 2012 року

Гаазький суд видав ордери на арешт Каддафі, його сина і глави розвідки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: