Влетить в копієчку: стало відомо, у скільки обійдеться США розміщення військ на кордоні з Мексикою

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

При цьому використання в операції військових літаків обійдеться в додаткові $136 тис. 645 на день.

Розгортання адміністрацією президента США військ на кордоні з Мексикою може обійтися бюджету Штатів в суму від $ 42 до $ 110 млн, пише газета The Hill з посиланням на результати нового дослідження.

За даними Центру стратегічних і бюджетних оцінок (CSBA), відзначає видання, витрати на розгортання військ біля кордону з Мексикою, офіційно називається операцією "Вірний патріот", складуть від $112 до $143 на одного військовослужбовця на день.

При цьому використання в операції військових літаків обійдеться в додаткові $136 тис. 645 на день.

Видання уточнює, що зараз Пентагон готує до відправки до південного кордону 7 тис. військовослужбовців, які пробудуть там до 15 грудня.

Фотогалерея До США наближається десятитисячний караван мігрантів – Трамп обіцяє перекрити кордон (9 фото)

У той же час президент США Дональд Трамп раніше заявляв, що готовий направити до 15 тис. військовослужбовців для стримування каравану мігрантів з Центральної Америки.

В остаточному підсумку, пише газета, місія може обійтися в $42 млн. В той час як розміщення всіх 15 тис. солдатів буде коштувати бюджету $110 млн.

Як заявив журналістам представник Сухопутних військ США полковник Роб Меннінг, міністерство оборони ще не оцінило вартість розгортання військ, але готує кошторис.

"Наш контролер працює зараз над цим. Коли ми зможемо надати точну цифру, ми, безумовно, зробимо це", - зазначив він.

ВідеоПризупинити мігрантів. Президент США пригрозив відправити 15 тисяч військових на кордон з Мексикою

Мігранти не пройдуть. 15 тисяч військових пригрозив відправити на кордон із Мексикою президент США Дональд Трамп. Це навіть більше, ніж американський контингент в Афганістані. Усе для того, щоби стримати караван шукачів кращої долі з Центральної Америки, що суне до Штатів. 

Призупинити мігрантів. Президент США пригрозив відправити 15 тисяч військових на кордон з Мексикою

Як повідомлялося, раніше президент США Дональд Трамп заявив, що його країна припинить фінансову допомогу Гондурасу, якщо потік мігрантів звідти не завершиться.

Залиште свій коментар

Вибір редакції