Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Влітку центр Києва перетвориться на великий затор

До чемпіонату Європи з футболу в 2012 році влада вирішила відремонтувати дороги в Києві. Для автотранспорту та пішоходів буде розроблена схема дорожнього руху.

Улітку в центрі Києва прогнозуються великі затори через ремонт центральних вулицях в рамках підготовки Києва до проведення чемпіонату Європи з футболу в 2012 році, повідомила прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Згідно з повідомленням, зокрема, в 2011 році заплановано здійснити капітальний ремонт бульвару Лесі Українські та вулиці Червоноармійській, відповідні розпорядження КМДА вже підписала.

Як зазначено в документах, капітально відремонтують ділянку від площі Либідської до площі Льва Толстого. Роботи виконуватимуть з частковим обмеженням руху транспорту з заняттям двох смуг руху проїжджої частини.

У свою чергу, капітальний ремонт бульвару Лесі Українки проводитиметься на ділянці від бульвару Дружби Народів до вул. Шовковичній.

Для організації безпеки руху автотранспорту та пішоходів буде розроблена схема дорожнього руху та встановлені відповідні знаки.

Замовником виконання робіт виступає комунальна корпорація "Київавтодор".

Читайте також:

Складено топ-9 вузьких місць на дорогах Києва у ранкову "годину пік"

Азаров їздить на роботу по зустрічній смузі (відео)

Попов їздить Києвом 100 км за годину і порушує правила

Віце-прем'єр Клюєв вишпетив київську владу, простоявши 1,5 години в заторі

Залиште свій коментар

Вибір редакції