ВМФ РФ назвав ім'я нового командувача Чорноморським флотом

Командувача Чорноморським флотом Росії замінить на посаді Володимир Корольов. Таке рішення пов'язано з віком нинішнього керівника.

Новим командувачем Чорноморським флотом Росії буде призначений віце-адмірал Володимир Корольов, який обіймає нині посаду заступника командувача Північним флотом.

Про це повідомив високопоставлений представник головного штабу Військово-морського флоту РФ.

Нинішньому командуючому ЧФ віце-адміралу Олександру Клецкову в серпні цього року виповнюється 55 років - це граничний вік перебування воєначальника в званні віце-адмірал (генерал-лейтенант) в російській армії. Зараз він перебуває у плановій відпустці.

"Офіційне призначення віце-адмірала Корольова відбудеться в серпні цього року", - сказало джерело.

Він зазначив, що Корольов був присутній на переговорах між міністрами оборони РФ і України Анатолієм Сердюковим і Михайлом Єжелем, що відбулися минулого тижня в Криму.

Нагадаємо, 9 червня глава оборонного комітету Ради Федерації РФ Віктор Озеров повідомив, що чисельність Чорноморського флоту РФ у ході реформування російських Збройних сил буде скорочена.

23 червня головнокомандувач Військово-морським флотом РФ адмірал Володимир Висоцький заявив, що Чорноморський флот (ЧФ) Росії до 2020 року поповниться 15 новими надводними кораблями (фрегатами проекту 22350) та дизельними підводними човнами (проекту 677 Лада).

Читайте також:

Росія збирається утилізувати боєприпаси ЧФ в Україні

Україна погодилась обговорити з Росією переозброєння ЧФ РФ

ЧФ РФ поповниться 15 новими кораблями і підводними човнами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: