ВМС Британії стане службою берегової охорони

Уряд Великобританії планує протягом найближчих 20 років удвічі скоротити кількість кораблів Королівських ВМС Великобританії.

Кораблі Королівських військово-морських сил Великобританії
Кораблі Королівських військово-морських сил Великобританії
Уряд Великобританії планує протягом найближчих 20 років удвічі скоротити кількість кораблів Королівських військово-морських сил Великобританії, пише в неділю, 30 вересня, газета The Telegraph.

Видання пише, що Міноборони збирається на першому етапі з квітня 2008 року списати п'ять військових кораблів для зниження витрат на них. Це залишить флоту можливість вести лише "одну маломасштабну операцію".

З посиланням на джерело в Міноборони газета повідомляє, що у ВМС і допоміжних структурах Королівського флоту планується скоротити кількість кораблів до 2017 року зі 103 до 76, а до 2027 - до 50, тобто більш ніж наполовину. Разом з тим військові мають намір купити два авіаносці водотоннажністю 65 тисяч тонн за ціною 4 млн. фунтів стерлінгів.

Рішення скоротити флот стало слідством політичних суперечок навколо фінансування збройних сил, і на такий крок командування королівського флоту вимушене піти у зв'язку з відмовою міністерства фінансів виділяти додаткові кошти. На думку високопоставлених морських офіцерів, цей план перетворить прославлений британський флот на не що інше, як у службу берегової охорони.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: