ВМС США почали навчання в Перській затоці

Американські військово-морські сили почали навчання у водах Перської затоки, ідеться в повідомленні прес-служби ВМС США.

За даними прес-служби, в навчаннях, які триватимуть п'ять днів, беруть участь два бойові кораблі й авіаносець.

"Сценарій навчань складний, але готує нас до реального світу," - відзначив у заяві представник командування п'ятого флоту США Джей Чамберс.

Навчання спрямовані на демонстрацію широкого ряду можливостей, зокрема проведення гуманітарних операцій та операцій з ліквідації наслідків стихійних лих, повідомила прес-служба П'ятого флоту США.

"Авіаносець Wasp почав навчання, в яких задіяні медична служба й авіація, 1 листопада," – ідеться в повідомленні.

"Тренування дозволяє нам якнайкраще вивчити можливості того, як ми можемо допомогти та допомогти швидко, будь-якій країні, що попросила допомоги," - відзначив Чамберс.

"Навчання спрямовані на тренування можливостей флоту виступати в ролі перших сил, які реагують на природні катастрофи в регіоні," - повідомляє прес-служба.

За словами віце-адмірала Кевіна Косгріффа, основна мета навчань – поліпшити взаємодію між кораблями флоту в ситуаціях, коли в операції задіяно більше одного корабля чи підрозділу.

"В ході навчань буде перевірена можливість швидкого переміщення сил і засобів з квадрата в морі в уражену катастрофою місцевість протягом перших 72 годин – так, як діяв американський флот під час цунамі в Індонезії, землетрусу в Пакистані й нещодавньому виверженні вулкана в Ємені. Також флот проведе тренування, пов'язані з аваріями на небезпечних об'єктах у морі, таких як нафтові платформи. За сценарієм навчань, на одній із таких платформ відбудеться аварія з подальшим викидом нафти у воду. В ході навчань нафтова пляма буде локалізована та знешкоджена," – зазначив Косгріфф.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: