Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Внаслідок російських та урядових авіаударів у Сирії загинули 17 цивільних

Серед загиблих двоє дітей.

Внаслідок авіаударів, яких завдали в суботу, 6 січня, літаки урядової армії Сирії та її союзників з російського військового контингенту по утримуваній збройною опозицією Східній Гуті, загинули щонайменше 17 мирних жителів.

Про це повідомив базований в Лондоні Сирійський центр моніторингу за дотриманням прав людини. Поранення отримали ще 60 людей.

ВідеоПутін у Сирії оголосив про завершення військової операції

Найпотужніших авіаударів завдали по району Хаморіа, де загинули 12 людей, включаючи двох дітей. Керівник центру моніторингу Рамі Абдель Рахман повідомив, що сирійські і російські літаки продовжують інтенсивне бомбардування Східної Гути, зосередившись на кількох житлових районах, передає агенція AFP.

Цього тижня в Східній Гуті від авіаударів загинули ще близько 30 цивільних, а з кінця грудня минулого року кількість жертв серед мирних жителів сягнула вже майже ста осіб.

Східна Гута залишається анклавом збройної опозиції неподалік від сирійської столиці, серед опонентів Башара Асада тут переважають радикальні ісламістські угруповання. За оцінками, близько 400 тисяч осіб перебувають у Східній Гуті в облозі урядових сил. За даними Сирійського центру моніторингу за дотриманням прав людини, за 2017 рік в Сирії загалом загинули понад 39 тисяч людей, у тому числі 10,5 тисяч цивільних.

Залиште свій коментар

Вибір редакції