Внаслідок землетрусу у Польщі постраждали шахтарі: є загиблий (фото)

Внаслідок землетрусу у Польщі постраждали шахтарі: є загиблий (фото)

Медики надають допомогу постраждалим від землетрусу польським шахтарям / Фото: Воєводська служба швидкої допомоги в Катовіце

Підземний поштовх стався на глибині 1000 метрів.

У суботу, 5 серпня, після підземного поштовху у південно-західній Польщі стався обвал на шахті біля міста Руда-Шльонська. За інформацією компанії Polska Grupa Górnicza, яка є власником шахти, загинув один шахтар і ще п'ятеро отримали поранення.

Про це повідомляє інформаційний портал TVP Info.

За словами речника PGG Томаша Глоговскі, внаслідок інциденту постраждали шість шахтарів: п'ятеро з них вийшли на поверхню, вони травмовані та притомні. 

Пораненого шахтаря, який перебував у найважчому стані, транспортував гелікоптер польської медичної аерорятувальної служби до лікарні в Катовіце-Охоєць. Решту транспортують до найближчих лікарень. 

Для допомоги постраждалим шахтарям у Польщі задіяли медичний гелікоптері / Фото: Воєводська служба швидкої допомоги в Катовіце

“Один гірник залишився під землею, до нього дісталися рятувальники та лікарі, але, на жаль, лікарі констатували смерть цього гірника. Сім'ю в присутності психолога вже повідомили”, - зазначив Глоговські.

Як повідомив диспетчер Державної гірничої служби, підземний поштовх стався на глибині 1000 метрів близько 6:30 ранку за місцевим часом.

Нагадаємо, у Закарпатській області 31 липня стався землетрус магнітудою 2,1 бали за шкалою Ріхтера. Він був ледве відчутним та не завдав шкоди.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація