Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
“Вода на млин ворогів": польський прем’єр закликав уникати висловлювань про антисемітизм

“Польща була найкращим місцем на світі для життя єврейської спільноти”,- зауважив польський прем’єр.

У Польщі варто уникати висловлювань про антисемітизм, оскільки це “вода на млин ворогів Польщі”.

Про це заявив прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький, - пише Укрінформ

“Я хотів би запросити усіх докласти зусиль до позитивного мислення, адже історія польсько-єврейських відносин за останні тисячу років була унікальною і позитивною, пояснювати це, уникати антисемітських висловлювань, бо вони є водою на млин наших ворогів, наших противників”,- заявив Моравецький.

Моравецький наголосив, що майже тисяча років спільного існування поляків та євреїв на польських землях є свідченням дуже хороших відносин між обома народами, аналогій чого не було більше ніде в Європі.

ВідеоПрезидент Польщі може зіпсувати стосунки з Києвом через підписання "антибандерівського закону"

Анджей Дуда підпише так званий "антибандерівський закон". Таким чином він проігнорував заклики української влади та польської опозиції цього не робити. Напередодні в українському парламенті дії польських колег засудили, як недружній крок та подвійні стандарти.

Президент Польщі може зіпсувати стосунки з Києвом через підписання "антибандерівського закону"

“Польща була найкращим місцем на світі для життя єврейської спільноти”,- констатував польський прем’єр.

Нагадаємо, що у Польщі ухвалив скандальний закон щодо заборони "бандерівської ідеології". Закон передбачає штраф або навіть ув'язнення за ствердження, що поляки були причетні до Голокосту, а також за заперечення злочинів українських націоналістів проти поляків у Другій світовій. 6 лютого закон підписав президент країни Анджей Дуда, що може суттєво погіршити стосунки між Польщею та Україною. Окрім України,  закон критикують у США, ОБСЄ та Ізраїлі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції