Водій автобуса упізнав терористок

Водій міжміського автобуса упізнав терористок-смертниць по фотографіях.

Водій автобуса упізнав терористок-смертниць по фотографіях. Про це повідомляє інформоване джерело в правоохоронних органах. Раніше повідомлялося, що терористи, що влаштували вибухи в метро, приїхали до Москви на міжміському автобусі, що прибув до спорткомплексу "Лужники", і спустилися в метро на станції "Воробйови гори".

У той же час з'являлася інформація, що групу терористів відобразили камери спостереження станції "Південно-Західна". Також відзначалося, що на тілі однієї з смертниць було знайдено квиток на одну поїздку в метро. Перевірка показала, що він був використаний саме на "Південно-Західній".

За словами водія, дівчата приїхали 29 березня рано вранці. Він також розповів, що терористок супроводжував чоловік кавказької зовнішності. Водій відзначив, що зріст чоловіка - 180-185 сантиметрів. Він був одягнений у темно-синю куртку з білими вставками. Також уточнюється, що у терористів було три сумки багажу. Офіційного підтвердження цієї інформації поки немає.

Співрозмовник відзначив, що таким же способом до Москви прибули уродженець Карачаєво-Черкесії Анзор Іжаев, який підірвав себе 6 лютого 2004 року у вагоні поїзда на перегоні між станціями "Автозаводська" та "Павелецька", і Микола Кіпкєєв, який супроводжував терористок-смертниць, які підірвали себе 31 серпня 2004 року біля станції метро "Ризька". Сам Кіпкєєв також загинув під час цього теракту.

Джерело в правоохоронних органах розповіло, що приватні міжміські автобуси є найбільш зручним транспортом для нелегалів, що в'їжджають до Москви. Пасажиропотік на таких автобусах практично неможливо контролювати.

Прізвище однієї з шахідок вже відоме слідчим. На вигляд смертниця була дуже молоденька, на вигляд років 18. Дівчина темненька, з кавказьким типом обличчя.

Нагадаємо, вранці в понеділок, 29 березня, у Москві пролунали два вибухи на станціях метро "Луб'янка" і "Парк культури". За попередніми даними, жертвами терактів стали 39 людей. Кількість постраждалих перевищила 60 людей, багато з них - у важкому стані.

Згідно з останньою інформацією, обидва вибухи в метро здійснили шахідки-смертниці. Повідомляється, що були виявлені останки тіл терористок.

Жертв могло бути значно більше: на станції "Парк культури" виявили один з поясів шахіда, який не спрацював.

Читайте також:

Міліція знає прізвище однієї з смертниць

Розсекречені фото терористок-смертниць

Міліція заздалегідь знала про підготовку терактів у Москві

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: