Перейти до змісту
Водій вантажівки, в якій в Британії знайшли 39 мертвих мігрантів, зізнався у змові

Водій вантажівки, в якій в Британії знайшли 39 мертвих мігрантів, зізнався у змові

Винним у ненавмисному вбивстві мігрантів він себе не вважає.

У Великій Британії 25-річний водій вантажівки, у якій знайшли тіла 39 мігрантів з В'єтнаму, зізнався, що брав участь у змові щодо перевезення нелегалів, повідомляє ВВС.

Моріс Робінсон брав участь у судовому засіданні за допомогою відеозв'язку з в'язниці Белмарш. Там він перебуватиме до наступного слухання, яке призначено на 13 грудня.

Робінсон повідомив, що разом із кількома спільниками нелегально перевозив мігрантів від 1 травня минулого року до 24 жовтня нинішнього. За свою діяльність він отримував грошову винагороду.

Слід зауважити, що винним у ненавмисному вбивстві в'єтнамців він себе не визнає.

23 жовтня в англійському графстві Ессекс у холодильному контейнері вантажівки знайшли мертвими 39 людей. За інформацією поліції, замкнені в фурі нелегали прямували до Великої Британії на вантажному поромі з Бельгії.

Усі загиблі виявилися громадянами В'єтнаму. Поліція Британії ідентифікувала усі тіла. Серед загиблих в'єтнамських мігрантів десятеро виявилися підлітками

Поліція знайшла та затримала водія вантажівки. Саме 25-річного ірландця, який був за кермом, підозрюють у вбивстві. Згодом заарештували ще двох підозрюваних 39-річного чоловіка та 38-річну жінку з Воррінгтона. Також з'язилася інформація, що до загибелі людей може бути причетна банда "змієголових", які займаються незаконними перевезенням жителів Китаю до Європи. Банда рекламує свої послуги на китайських вулицях, обіцяючи жителям краще життя в Європі. 

Водія вантажівки Моріса Робінсона звинуватили в ненавмисному вбивстві в 39 випадках, а також у змові з метою нелегального перевезення людей та сприянні нелегальній міграції. 23 жовтня суд залишив його під вартою на місяць - до 23 листопада. Потім - до 13 грудня. 

Відео Водій вантажівки, в якій знайшли тіла 39 людей, постане перед судом у Великій Британії

25-річного Моріса Робінсона звинувачують у ненавмисному вбивстві, контрабанді людей і відмиванні грошей. Напередодні ще троє підозрюваних у цій справі змогли вийти під заставу. Нагадаємо, 39 небіжчиків знайшли 23 жовтня у графстві Ессекс. Попередньо, майже усі загиблі - біженці з Китаю. Утім, серед них можуть бути і громадяни В'єтнаму.  

Водій вантажівки, в якій знайшли тіла 39 людей, постане перед судом у Великій Британії

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин