Водолази не знайшли дітей в музичному салоні затонулої "Булгарії"

Музичний салон затонулого теплохода був оглянутий повністю, інформація про знаходження там тіл 50 дітей не підтвердилася.

"Булгарія" під водою_1
Теплохід "Булгарія" затонув 10 липня
Водолази не знайшли тіла дітей в музичному салоні затонулого теплохода "Булгарія". Раніше повідомлялося, що там може перебувати близько 50 дітей.

Про це журналістам заявив прес-секретар оперативного штабу Марат Рахматуллін.

"У вівторок музичний салон був оглянутий повністю, інформація про знаходження там тіл 50 дітей не підтвердилася, - сказав Рахматуллін.

За його словами, сьогодні водолази ще раз уважно оглядають затонуле судно, починаючи з верхньої палуби. "В даний час недоступними залишаються від 5 до 10% приміщень теплохода", - сказав представник рятувальників.

КАТАСТРОФА ТЕПЛОХОДА НА ВОЛЗІ

Раніше начальник Приволзького регіонального центру МНС Ігор Паньшін не виключив, що тіла дітей можуть перебувати по всьому судні.

Для того, щоб пройти в заблоковані приміщення теплохода, водолази використовують французьке обладнання.

"Ведеться різання конструкцій судна для проникнення в приміщення. На теплоході не залишилося повітряних кишень, він ліг на бік. Паралельно з роботою водолазів ведеться відкачка мулу. Працюють водолази як і раніше в важких умовах", - сказав Рахматуллін.

ПІДВОДНЕ ВІДЕО ІЗ ЗАТОНУЛОГО ТЕПЛОХОДУ "БУЛГАРІЯ"

Нагадаємо, теплохід "Булгарія", що слідував по маршруту Болгари-Казань, затонув 10 липня на річці Волга у  Татарстані. За фактом події порушено кримінальну справу.

За даними Міністерства у справах цивільної оборони і надзвичайних ситуацій Татарстану, на борту теплохода "Булгарія" знаходилися більше 200 людей.

Кількість загиблих при катастрофі теплохода "Булгарія" зросла до 100. Їхні тіла дістали із затонулого судна.

Читайте також:

Пасажир "Булгарії": одна дитина із замкнутих в ігровій кімнаті змогла врятуватися

Названо основні версії катастрофи теплохода "Булгарія"

Капітан теплоходу "Булгарія", рятуючи пасажирів, загинув разом з сім’єю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: