Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вогняна стихія: у США унаслідок лісових пожеж довелося евакуювати тисячі місцевих мешканців

Нинішня лісова пожежа охопила територію 318 кв. кілометрів.

Масштабні лісові пожежі, що охопили США, вже знищили сотні житлових будинків, причому загроза вогняної стихії зберігається для тисяч місцевих мешканців.

Про це інформує CBS.

Нинішня лісова пожежа, яка охопила територію 318 кв. кілометрів, вважається однією з шести масштабних вогняних стихій у історії штату Колорадо. За інформацією ЗМІ, вона виникла внаслідок недбалого поводження з вогнем місцевими мешканцями.

Фотогалерея У Каліфорнії не вщухає масштабна лісова пожежа, є загиблі (7 фото)

Тим часом, внаслідок спекотної погоди, в інших американських штатах також вирує відкритий вогонь. Зокрема, в штаті Юта місцева влада евакуювала мешканців від 200 до 300 житлових будинків, на півночі Каліфорнії вогняна стихія та поривчасті вітри також спричинили евакуацію близько 2,5 тис. людей.

Коли американський народ святкує День Незалежності, правоохоронці й вогнеборці побоюються, що причинами нових займань можуть стати феєрверки та вогнища на природі.

ВідеоУ Колорадо спалахнула нова лісова пожежа

Полум’я підібралося до містечка Сільверторн. Евакуювали вже майже півтори тисячі мешканців, пожежники попередили ще сотні людей, аби ті були готові швидко полишати домівки. Через посуху та спекотну погоду закрили національний ліс Сан Хуан, площа якого понад 7 тисяч квадратних кілометрів.

У Колорадо спалахнула нова лісова пожежа

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції