Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Вогонь і лють": Тіллерсон заявив, що не має підстав піддавати сумніву психічне здоров'я Трампа

Скандальна книга про американського президента наробила галасу по всьому світу.

Державний секретар США Рекс Тіллерсон не сумнівається у психічному здоров'ї президента Дональда Трампа. Про це він розповів CNN, коментуючи скандальну книгу Майкла Вуллфа про перший рік президентства та про його оточення "Вогонь і лють: у Білому домі Трампа".

"Я ніколи не піддавав сумніву його психічне здоров'я. в мене ніколи не було для цього підстав", - заявив Тіллерсон.

Водночас держсекретар заявив, що стосунки з президентом має непрості, в них були навіть публічні сварки. Трамп не стидається критикувати дипломатію Тіллерсона у соцмережах. Втім, полишати своєї посади Тіллерсон не збирається.

"Мої з ним стосунки…розвиваються. Якщо говорити, що я зміню, я збираюсь інакше побудувати свою комунікацію з президентом. Я маю знайти інший підхід до цього президента. Він нетиповий президент порівняно з попередніми. Думаю, ми всі вже це зрозуміли. Але за це, в тому числі, американці його й обрали", - зазначив держсекретар.

В цілому наведені у книзі приклади суперечливої поведінки Трампа Тіллерсон частково спростовує та не погоджується з автором.

Нагадаємо, скандальна книжка Майкла Вольф про перший рік президентства у США Дональда Трампа та про його оточення "Вогонь і лють: у Білому домі Трампа" почала продаватися сьогодні, 5 січня, тобто на чотири дні раніше, ніж було анонсовано. Причиною цьому став неймовірний скандал та ажіотаж, що на цьому фоні з'явився. Цікаво, що книжка вийшла у продаж, незважаючи на попередження юристів Дональда Трампа. Вони надсилали листа видавцю Голту, у якому вимагали відмовитися від публікації або розповсюдження книжки у будь-якому вигляді.  У книзі "Вогонь і лють" журналіст Майкл Вольф описав найскандальніші факти про президента Дональда Трампа, його сім'ю, політичне оточення та повсякденне життя. Також про його звички, страхи і дивні якості, які, за словами автора, отримані від надійних джерел або ж самих очевидців.

ВідеоКнига колишнього соратника Трампа про махінації президента стала бестселером у США

Книгу Вогонь і лють намагався заборонити продавати Білий дім, але марно. Колишній соратник називає сина Трампа дурним, його штаб - державними зрадниками. Саме для Стіва Беннона Трамп вигадав нову посаду в Білому домі - головний стратег. Але позбувся приятеля, коли так стало політично вигідніше.

Книга колишнього соратника Трампа про махінації президента стала бестселером у США

Залиште свій коментар

Вибір редакції