Вокзал у Вашингтоні евакуйований через підозрілий запах

Відвідувачів і персонал вокзалу евакуювали через підозрілий запах із підсобки.

Підозрілий "хімічний" запах став причиною евакуації відвідувачів і персоналу станції Union Station у Вашингтоні в неділю, 30 травня. Причиною появи запаху хімікатів став перегрів акумуляторів, що живлять резервну систему освітлення пасажирських платформ.

"Запах, який був схожий на запах сірки та природного газу, був викликаний перегрівом батарей в акумуляторній кімнаті, що відповідає за живлення резервної системи освітлення платформ вокзалу", - сказали пожежники.

За заявою офіційного представника американської залізничної компанії Amtrak Марка Маджільярі, евакуація серйозно позначилася на графіку руху поїздів, багато з яких вирушили з Вашингтона з великим запізненням.

Джерело запаху, повідомили представників екстрених служб міста, знаходився в одному зі службових приміщень вокзалу, де зберігаються акумулятори та інше обладнання.

На місце події були викликані фахівці по роботі з небезпечними речовинами. Всі, хто знаходилися на території вокзалу, були евакуйовані.

При цьому представник екстрених служб Вашингтона наголосив, що евакуація була превентивним заходом - постраждалих від підозрілого запаху не було.

На час проведення евакуації пасажирські потяги далекого прямування Amtrak не прибували, і не вирушали з Union Station, а потяги метро проїжджали однойменну станцію, що має вихід на вокзал, без зупинок.

Читайте також:

Центральну площу Нью-Йорка евакуювали через підозрілий холодильник

В Ісландії евакуювали 800 людей через повторне виверження вулкана

Влада Києва готує плани евакуації населення через повінь

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: