Волкер переконує, що Путін не очікував реакції Заходу на дії в Україні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Змінилось і ставлення багатьох країн західної Європи щодо Росії.

Політика стримання РФ країнами Заходу за допомогою санкцій була неочікуваною для Москви.

Про це спеціальний представник Держдепу США з питань України Курт Волкер, - повідомляє Голос Америки.

"Путін очікував, що реакція заходу на його дії в Україні буде незначною. У випадку з Кримом він правий – не було значної реакції. Були певні санкції, але в них не було багато сили. Тільки коли російська окупація торкнулась східної України – Захід пішов далі і почав діяти. Змінилось і ставлення багатьох країн західної Європи стосовно Росії", - зауважив  Волкер.

На його думку, країни Заходу зрозуміли, що не можуть більше ігнорувати російську агресію і мають протидіяти їй.

"Така політика триває більше чотирьох років і, думаю, що це було неочікуваним для Росії. Санкції мали стримуючий ефект", - зазначив спецпредставник США.

За словами Волкера, Росія починає розуміти, що не можна бути імперією і мати гарні стосунки з сусідами одночасно.

"Якщо Росія окуповує українську територію та анексує Крим, то ми маємо говорити: "Ні, це не працює, у вас нічого не вийде успішно. Результатом будуть санкції, ізоляція з боку США та Європейського Союзу. Це вплине на російські інтереси. Ви просто не можете продовжувати цього робити". Потім, нам потрібно знайти рішення, як Росія може прийти до миру та розуміння з незалежною Україною, вирішити конфлікт", - резюмував Волкер.

ВідеоРФ обіцяє дзеркальну відповідь на нові санкції США, запроваджені через отруєння Скрипалів

Росія обіцяє дзеркальну відповідь на нові, як там кажуть "драконівські" санкції США, запроваджені через отруєння родини Скрипалів у Британії. Обмежувальні заходи, що почнуть діяти за два тижні, вже обвалили рубль і ринок цінних паперів. Напередодні Держдеп заявив, що російський уряд порушив міжнародне право, використавши хімічну зброю. Тому Вашингтон обмежить постачання до Росії тих американських товарів, які можна використовувати із військовою метою. 

РФ обіцяє дзеркальну відповідь на нові санкції США, запроваджені через отруєння Скрипалів

14 серпня на сайті Конгресу США з'явився текст законопроекту, що передбачає нові санкції щодо російського держборгу і банків.

Спільний проект шести сенаторів – республіканців Ліндсі Грема, Джона Маккейна, Корі Гарднера та демократів Боба Менендеза, Бена Кардіна та Джина Шахіна був представлений ще 2 серпня. 

Раніше старший співробітник Державного департаменту Сполучених Штатів озвучив вимоги, за виконання яких з Росії можуть зняти санкції у справі Скрипалів. 

Вибір редакції