Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Донбасі Росія погіршила життя навіть російськомовних, яких прийшла захищати - Волкер

За його словами, бойовики погіршили життя людей.

Спеціальний представник Державного департаменту Сполучених Штатів Америки Курт Волкер звинуватив Росію у погіршенні ситуації на Донбасі.

Про це Волкер написав на своїй сторінці у Twitter.

За його словами, від початку збройної агресії бойовики погрішили умови життя людей на окупованій території. Не стало кращим життя і російськомовних мешканців, права яких захищає Кремль.

"За останні п'ять років російські бойовики і ставленики Росії зробили життя людей на Донбасі гіршим. Зокрема, і російськомовних, про яких вони, як заявляють, піклуються. Росія повинна припинити бойові дії, виконати Мінські угоди і дозволити реконструювати і реінтегрувати Донбас назад під контроль України", - написав він.

Як повідомлялося раніше, Курт Волкер висловив сумнів щодо версії, за якою спрощенням процедури отримання громадянства Путін хотів забрати непримиренних супротивників України до Росії, а Донбас реінтегрувати назад. "Не думаю, що це було початковим мотивом президента Путіна. Швидше, було бажання спробувати перевірити на міцність президента Зеленського", - сказав Волкер.

ВідеоКурт Волкер презентував сайт про війну Москви на українських землях

"Росія несе повну відповідальність за біль і страждання в Україні" - написано на головній сторінці Інтернет-ресурсу. Він містить повний перелік дій Кремля - від окупації Криму і початку війни на Донбасі до захоплення неподалік Керченської протоки українських моряків у листопаді минулого року. 

Курт Волкер презентував сайт про війну Москви на українських землях

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції