Волонтера штабу Навального заарештували за пропагандистське відео "Я російський окупант"

Відео називали чи не найбільш виразним взірцем проросійської пропаганди.

У російській Тулі волонтера штабу політика Олексія Навального Івана Полукарова затримали на сім діб за публікацію відео "Здравствуйте! Я русский оккупант".

Як повідомляє ОВД-Інфо, активіста затримали на робочому місці 8 червня та відвезли до спецприймальника. Його обвинувачують у демонстрації нацистської символіки, що є в одному з фрагментів відео. Проте матеріалів справи ані затриманий, ані його захисники отримати не можуть.

Зазначимо, що це відео вийшло у лютому 2015 року. Текст до нього писав російський письменник Олексій Іванов, а сам ролик монтував начебто один з користувачів соцмережі "ВКонтакте". Тоді це відео на просторах Рунету називали чи не найбільш виразним взірцем проросійської пропаганди, яке "висміює західні цінності".

Волонтера затримували за публікації у соцмережі і раніше – 26 березня поточного року Полукаров відсидів п'ять діб за публікацію, зроблену у 2014-му.

Нагадаємо, напередодні інтерв'ю російьского політика Олексія Навального ведучій каналу "Дождь" Ксенії Собчак стало об'єктом жартів через конфузні діалоги між учасниками бесіди.

Залиште свій коментар