Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Про цих загиблих Міноборони Росії не повідомляло.

Сьогодні, 18 серпня, група незалежних слідчих збройних конфліктів Conflict Intelligence Team (CIT) оприлюднила доповідь, в якій повідомила про загиблих в Сирії військових.

За їхніми даними, протягом року на кладовищі у підмосковному Сонячногорську були поховані два офіцери підрозділу Сил спеціальних операцій ЗС Росії.

Ними виявилися: капітани Олег Архирієв і Максим Сороченко.

У доповіді родичі і товариші по службі загиблих розповіли CIT, що обидва офіцери загинули в ході військової операції в Сирії. Варто відзначити, що в Міноборони РФ офіційно не повідомляли про загибель цих військовослужбовців.

Раніше офіційно було оголошено про смерть 20 військовослужбовців. Про останні жертви повідомили 1 серпня, після того як у провінції Ідліб був збитий російський гелікоптер Мі-8, тоді загинули три члени екіпажу і два офіцери.

12 серпня, глава Республіки Кабардино-Балкарія Юрій Коків у своєму Instagram повідомив, що у Сирії загинув ще один російський військовий Аскер Біжоев. За його словами, військовослужбовець був посмертно нагороджений орденом Мужності. Міноборони цю заяву також не прокоментувало.

Організація CIT повідомляє, що капітан СЗГ Олег Архирієв загинув 9 червня 2016 року. У доповіді є фотографії його могили. Повідомляється, що він був відправлений у Сирію, де проходив службу як кулеметник.

Те, що Архирієв проходив службу в Сирії, підтверджує і вінок від товаришів по службі за військовою частиною 01355.

Що стосується другого загиблого, це капітан Максим Сороченко, він загинув 19 листопада 2015 року. Обставини його смерті групі невідомі. Слідчі встановили його приналежність до Сил спецоперацій Росії через шеврон підрозділу, який намальований на могильній плиті капітана.

Як відомо, цього ж дня, 19 листопада 2015 року, в Сирії загинув ще один російський офіцер - капітан Федір Журавльов.

Російська влада офіційно повідомляла про загибель 20 російських військових у Сирії.

Нагадаємо, формування підрозділу Сил спеціальних операцій ЗС Росії почалося в 2009 році, в ході реформи колишнього міністра оборони Анатолія Сердюкова. Спочатку воно отримало статус управління і безпосередньо підпорядковувалося Генеральному штабу ЗС Росії, однак на початку 2012 року було розгорнуто до командування наказом колишнього начальника Генштабу Миколи Макарова.

У СЗГ всі військовослужбовці проходять службу за контрактом, практично всі офіцерські посади. Нинішній в. о. губернатора Тульської області Олексій Дюмін в 2014 році очолював Сили спецоперацій як заступник начальника ГРУ. За інформацією ЗМІ, саме він керував операцією по втечі з України Віктора Януковича в лютому 2014 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції