"Вона схопила за кисть, лікоть, трохи за губу": у Новій Зеландії на серфера напала біла акула

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Чоловік вижив і зміг самостійно вибратися з води.

У Новій Зеландії велика біла акула напала на серфера, який катався по хвилях недалеко від міста Даргавілл.

Про це пише видання The New Zealand Herald.

Акула вкусила чоловіка в декількох місцях, але він зміг самостійно вибратися з води. Постраждалого на своїй машині підвіз незнайомець, потім його гелікоптером доправили до лікарні.

"Вона схопила його за кисть, лікоть, трохи за губу. Вочевидь, було боляче, трохи текла кров", - розповів глава добровольчої пожежної бригади Даргавілла Майкл Росс.

Потерпілий не зміг ідентифікувати рибу, яка напала на нього, але характер ран, а також акулячий зуб, застряглий на дошці для серфінгу, говорять про те, що це була велика біла акула.

Напад акули на серфера
New Zealand Herald
Напад акули на серфера

Нагадаємо, в штаті Массачусетс акула накинулася на відпочивальника. 61-річний чоловік сам плавав в океані. Атака хижака сталася за дев'ять метрів від берега. Місцеві знайшли чоловіка з пораненою ногою вже на узбережжі, загорнули в рушники і викликали медиків. В лікарню пораненого доставили вертольотом.

ВідеоНашестя хижаків в Австралії - вдруге за добу акули напали на людей

В одній гавані хижа рибина спочатку накинулася на 46-річну жінку. Австралійка відпочивала на яхті, вирішила поплавати, і в воді на неї напала акула. Хижачка пошкодила стегно жінки. У цьому ж районі акула накинулися ще й на12-річну дівчинку. Вона дістала серйозну травму ноги та втратила багато крові. 

Нашестя хижаків в Австралії - вдруге за добу акули напали на людей

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції