"Вони просто здохнуть". Пєсков знайшов пояснення гучним погрозам Путіна

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дмитро Пєсков визнав, що всі звернули увагу не на ті слова Путіна.

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков назвав алегорією слова свого керівника про те, що під час ядерного удару росіяни потраплять до раю.

Пєсков спробував пояснити, що сказане Путіним свідчить про те, що на доктринальному рівні Росія не залишає за собою право превентивного удару. На цей факт нібито не звернули уваги.

"Тобто, у нас в доктрині право на перший удар не зафіксовано, ми не вважаємо, що маємо право наносити першими удар", - сказав він.

Прес-секретар зазначив, що Росія може застосувати ядерну зброю лише у випадку нападу із застосуванням ядерної зброї або якщо на неї нападуть так, що саме існування держави опиниться під загрозою."Тобто, ми ніколи ні на кого не нападемо першими, ось що сказав президент. Але якщо на нас нападуть, то ось тоді всі потраплять до пекла, хто до раю тощо. Ось що головне, тут дуже важливе це зрозуміти, решта це все алегорія", - Дмитро Пєсков.

Нагадаємо, під час виступу в минулу п'ятницю, 19 жовтня, у рамках дискусійного клубу "Валдай" Путін заявив: "Агресор повинен знати, що відплата неминуча, що він буде знищений. А ми - жертва агресії. Ми як мученики потрапимо до раю. А вони просто здохнуть. Тому що вони навіть покаятися не встигнуть".

Залиште свій коментар

Вибір редакції