Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Вони створюють "Новачок", ми - світлові мечі": Джонсон пояснив різницю між Британією і урядом Путіна

Джонсон заявив, що Кремль недооцінив силу міжнародного єднання.

Міністр закордонних справ Великої Британії Борис Джонсон пояснив, чим відрізняється сучасна Британія і уряд Володимира Путіна після отруєння колишнього шпигуна РФ Сергія Скрипаля.

Про це він сказав під час виступу на традиційному банкеті для глав дипломатичних представництв зарубіжних країн. Текст заяви був опублікований на сайті британського уряду.

Зокрема, Джонсон заявив, що Кремль недооцінив силу міжнародного єднання.

"Якщо вони думали, що світ тепер настільки черствий і цинічний, що його не турбує застосування хімічної зброї в мирному Солсбері. Якщо вони думали, що ми настільки морально слабкі, настільки залежні від вуглеводнів, настільки боїмося ризиків і боїмося Росії, що не посміємо відповісти, то тепер вони отримали відповідь ", - підкреслив Джонсон.

Він також подякував представникам 27 країн, які підтримали Британію і вислали російських дипломатів. Він вважає, що всі ці країни дуже добре розуміють, що їм може тепер загрожувати.

"Скажу прямо, що підтримали нас країни набагато більш уразливі перед Росією, ніж ми самі. Вислання дипломатів - це кристалізація наших спільних почуттів", - додав Джонсон.

Глава МЗС Британії також нагадав про анексію Росією Криму, вторгнення на Донбас, атаки на рейс MH17, хакерські злами, спроби перевороту в Чорногорії, приховування хімічної зброї в Сирії.

ВідеоНАТО приєдналось до світової реакції щодо Росії через отруєння Скрипаля

Загалом за тиждень повернутися на батьківщину мають 150 росіян із 26 країн. Також приєднатися до солідарної реакції на отруєння російського шпигуна у Лондоні вирішили й у НАТО. Сімом представникам Росії при Альянсі скасували акредитацію, ще трьом - її не дадуть.

НАТО приєдналось до світової реакції щодо Росії через отруєння Скрипаля

За його словами, зараз вже в дев'яти країнах є свої версії Девіда Брента з серіалу "Офіс".

"Вражає, але обидва фільми-лідери прокату минулого року були зняті в нашій країні або нашими кінокомпаніями:" Красуня і чудовисько "і" Зоряні війни: Останні джедаї ". А чим зазвичай розмахують в" Зоряних війнах "? А де був винайдений світловий меч? У якому районі Лондона? В цьому і є різниця між сучасною Великою Британією і урядом Володимира Путіна. Вони створюють "Новачок", а ми створюємо світлові мечі", - підкреслив Джонсон.

Міністр закордонних справ Британії уточнив, що "перше - жахлива зброя для вбивства, друге - вигаданий реквізит, який дивно гуде".

Він додав, що МЗС Великобританії "нарахував уже 24 версії безглуздих домислів" з боку Росії у справі Скрипаля.

Нагадаємо, станом на вечір середи, 28 березня, про висилку російських дипломатів у зв'язку з інцидентом в британському Солсбері оголосили 28 країн по всьому світу, а також НАТО. У загальній складності буде вислано 152 представника РФ за кордоном. 

Країни, які вислали російських дипломатів. Інфографіка
ТСН.ua

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції