"Вони все слухають, бачать і читають": Путін виступив за ізоляцію російського Інтернету

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент РФ вважає, що його країні може загрожувати відключення від Всесвітньої мережі.

Президент Росії Володимир Путін підтримав прийняття законопроекту про створення "автономного Інтернету".

Про це повідомляє ТАСС.

Путін припустив, що Росії може загрожувати відключення від глобального Інтернету, тому, на його думку, московська влада "повинна створювати такі сегменти, які ні від кого не залежать".

"Я ж не можу за наших партнерів говорити, що у них на розумі, я думаю, що це їм самим завдасть колосального збитку, шкоди. Вони ж там сидять, це ж їхній винахід, і все слухають, бачать і читають, що ви говорите, і накопичують цю інформацію, а так — не будуть", – сказав президент РФ.

Путін додав, що Росія не збирається сама себе відключати від Інтернету, але "чим більше суверенітету, в тому числі у цифровій сфері, тим краще".

Нагадаємо, 12 лютого російські депутати в першому читанні прийняли законопроект, який передбачає створення "автономного Інтернету". Законопроект спрямований на те, щоб створити інфраструктуру, яка забезпечить безперебійну роботу російських інтернет-ресурсів, якщо їх відключать від серверів в різних куточках світу. На реалізацію ініціативи необхідно витратити 20 мільярдів рублів.

ВідеоХамство і погрози на адресу Вашингтона: Путін виступив із посланням до Федеральних зборів

За словами господаря Кремля, Америка використовує надумані звинувачення проти Росії для обґрунтування свого рішення. Російський президент наголосив - якщо Вашингтон поставить такі ракети в Європу, то Москва не забариться з відповіддю і розгорне нові види озброєнь.

Хамство і погрози на адресу Вашингтона: Путін виступив із посланням до Федеральних зборів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції