Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вони взасос з ними намагаються поцілуватися: Лукашенко про реакцію Кремля на візит Помпео до Мінська

Американська сторона оцінила пропозицію Білорусі підключити США до вирішення конфлікту на Донбасі.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко після візиту 1 лютого в країну держсекретаря США Майкла Помпео заявив, що період холоду в білорусько-американських відносинах закінчився.

Про це він сказав 4 лютого під час відвідування Добрушської паперової фабрики, повідомляє БЕЛТА.

"Я не скажу (щиро відповім), що вже американці у нас такі великі друзі. Але період ось цього холоду, коли ми дивилися одне на одного через якусь амбразуру, залізобетонну товсту стінку, закінчився. І нікому не треба в цьому напрямку стогнати, перейматися і плакати. Ми налагоджуємо стосунки з найбільшою імперією - провідною країною світу", - заявив білоруський лідер.

Також Лукашенко повідомив, що Росія занепокоєна візитом до Білорусі держсекретаря США.

"У Росії стурбовані. А що, ми більше зробили з Америкою, ніж Росія? Ви подивіться: вони взасос з ними намагаються поцілуватися. Не виходить, щоправда. Ми переживаємо? Ми радіємо за них, коли вони обіймаються і цілуються. Тут цілий якийсь скандал підняли: ох, приїхав держсекретар! ", - зазначив Лукашенко.

Він додав, що у нього давні відносини з Помпео ще з часів, коли той був директором ЦРУ, і якщо розсекретити всі матеріали про співробітництво Білорусі та США в галузі розслідування ядерних операцій, то "світ нам аплодувати буде".

Лукашенко вважає, що американська сторона оцінила Білорусь за її дружню політику, а також за пропозицію підключити США до вирішення конфлікту на Донбасі.

"Вони це помітили, оцінили. І мені Майк (Помпео) про це сказав. Вони побачили реальну Білорусь. Не ту, якою наші відморозки возили прожекти туди і малювали, а побачили, що це нормальна країна. І прав тут вистачає, і нікому жити не заважають", - сказав президент Білорусі.

Нагадаємо, 1 лютого в Мінську держсекретар США Майкл Помпео зустрівся з білоруським президентом Олександром Лукашенком. Результатом зустрічі стало рішення про готовність США забезпечити Білорусь енергоресурсами на 100% по конкурентоспроможним цінам.

Відео Зеленський та Лукашенко провели зустріч у Житомирі

Про що говорили - поки що не повідомляють. Натомість відомо, що очільники двох держав підписали чотири десятки угод про економічну співпрацю. На час приїзду гостей середмістя перекрили. Зустріч ледь не зіпсували активісти, які зорганізували вогняний протест. Три десятки людей із плакатами під вигуки "Ні капітуляції" запалили фаєри.  

Зеленський та Лукашенко провели зустріч у Житомирі

Залиште свій коментар

Вибір редакції