ВООЗ порадила європейцям залишатися вдома через виверження Ейяфьятлайокудля

ВООЗ застерігає європейців, що виходити з дому небезпечно для здоровя.

Європейцям порадили не виходити з будинку в зв'язку з наслідками виверження вулкана в Ісландії, повідомляє АР з посиланням на представника Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) Девіда Епстайна.

За словами співробітника міжнародної організації, мікроскопічні частинки попелу, викинутого в атмосферу в результаті виверження, при вдиханні можуть викликати різні ураження дихальної системи. Епстайн додав, що найбільшу небезпеку попіл представляє для людей, що страждають астмою та іншими захворюваннями органів дихання.

Представник ВООЗ відзначив, що велика частина викинутого виверженням попелу зосередилася у вигляді хмари в верхніх шарах атмосфери. "Проте коли це хмара осяде, ми рекомендуємо не виходити на вулицю без крайньої необхідності", - заявив Епстайн. Він також порадив жителям Європи, які все ж таки вирішать вийти на вулицю, використовувати маски, що захищають органи дихання.

Співробітники британського Агентства з охорони здоров'я (Health Protection Agency) вважають, що поверхні Землі досягне лише незначна частина попелу, тому його несприятливий вплив буде короткочасним. Представники агентства відзначили, що при осіданні хмари попелу у людей можуть виникнути подразнення слизової оболонки очей і носа, сопливого, біль у горлі або сухий кашель.
 

Читайте також:

"Бориспіль" призупинить роботу через виверження вулкану в Ісландії

Країни Центральної Європи закрили аеропорти через вулкан

Виверження вулкана в Ісландії призупинить глобальне потепління

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: