Перейти до змісту
ВООЗ:  "свинячий грип" повернеться

ВООЗ: "свинячий грип" повернеться

Керівництво ВООЗ відмовилося визнати завершення пандемії грипу H1N1 і вирішило не знижувати максимальний, шостий рівень епідемічної небезпеки інфекції.

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) відмовилася визнати завершення пандемії грипу H1N1. Після консультацій з незалежними експертами керівництво ВООЗ вирішило не знижувати максимальний, шостий рівень епідемічної небезпеки інфекції.

Згідно з висновком комісії, моніторинг захворюваності на грип H1N1 слід продовжити, а також проведення заходів щодо профілактики інфекції.

Генеральний директор ВООЗ Маргарет Чен зазначила, що за прогнозами експертів, розповсюдження грипу H1N1 продовжиться. Вона додала, що наступне засідання експертної комісії з питань пандемії грипу відбудеться в середині липня 2010 року.

За словами Чен, до цього моменту будуть отримані дані про число хворих в південній півкулі, де в даний час очікується сезонний підйом захворюваності на грип та ГРВІ.

ВООЗ оголосила про підвищення загрози пандемії грипу до максимального, шостого рівня, і офіційно визнала початок пандемії у червні 2009 року.

За останніми даними організації, лабораторно підтверджені більше 18 тисяч летальних випадків інфекції. До цього ВООЗ оголошувала про пандемію грипу в 1968 році. Тоді пандемія призвела до загибелі більше мільйона людей в усьому світі.

Читайте також:

ВООЗ: світові дуже пощастило, що свинячий грип не мутував

Більше 300 людей на круїзному лайнері в США вразила епідемія невідомого вірусу

Білл Гейтс виділив 10 мільярдів доларів на вакцини

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин