ВООЗ заявила, що "Дельта" не є більш смертоносним за інші COVID-штами

ВООЗ заявила, що "Дельта" не є більш смертоносним за інші COVID-штами

Associated Press

Дослідники не фіксували пов'язане з "Дельтою" збільшення показників смертності.

Вперше виявлений в Індії штам COVID-19 "Дельта" є більш заразним за попередні варіанти SARS-CoV-2, однак, за попередніми даними, не збільшує ризик смерті. 

Про це із посиланням на заяву очільниці технічної групи підрозділу надзвичайних захворювань ВООЗ Марії Ван Керкхове повідомляє The Guardian.

За її словами, "Дельта" передається приблизно на 50% швидше за штами, які вперше з'явилися в Китаї в кінці 2019 року.

"Кілька країн повідомляли про підвищених показників госпіталізації, але більш високі показники смертності не були зареєстровані", - запевнила експертка.

Директор програми ВООЗ з надзвичайних ситуацій у сфері охорони здоров'я доктор Майк Раян додав, що усі схвалені зараз вакцини від коронавірусу залишаються ефективними.

"Усі вакцини, схвалені ВООЗ, забезпечують значний захист від важкого захворювання і госпіталізації, - висловився він. - Ми боремося з одним і тим же вірусом, але з вірусом, який став швидше і краще адаптуватися для передачі серед нас, людей, - ось і все".

Як повідомлялося, штам коронавірусу "Дельта" зафіксовано в 132 країнах. Захворюваність у більшості регіонах продовжує стрімко зростати протягом останнього місяця.

Штам "Дельта" в Україні: правила перетину кордону та нова хвиля карантину

Штам "Дельта" в Україні: правила перетину кордону та нова хвиля карантину
Наступна публікація