Вперше немусульманам дозволять жити у священній Медіні в Саудівській Аравії

Для тих, хто сповідує іншу релігію, у Медіні збудують окремий квартал. Відкриють квартал через кілька років.

Громадянам усього світу незалежно від віросповідання вперше буде дозволено жити в Медіні - одному з двох священних міст ісламу на території Саудівської Аравії.

Райони розташування двох головних мусульманських храмів у Мецці і Медіні відведено тільки для мусульман.

Їхні кордони строго визначено, і ці райони закриті для тих, хто сповідує інші релігії.

"Особи, які не сповідують іслам, уперше отримають досвід життя у священному ісламському місті. Вони не зможуть селитися в забороненому районі Харам, але будуть настільки близькі до нього, що зможуть бачити вогні Благородної мечеті пророка", де перебуває усипальниця провісника ісламу, посланника Аллаха - Мухаммеда ібн Абдалли, сказав газеті управляючий директор саудівської компанії Savola Group Самі Барум.

Керівник великої компанії, що бере участь у забудові нового району першої в історії столиці ісламу, вважає, що перші немусульмани зможуть оселитися в Медіні вже в найближчі п'ять років. Вони житимуть у новому, східному районі Медіни, яку ще називають Осяйною. У цьому районі будується Містечко економічних знань, де проживатимуть 150 тисяч осіб.

Медіна, яка до середини 1960-х років була обнесена міською стіною і не росла вшир через ряд обмежень, буде реконструйована для відновлення житлового фонду, задоволення потреб прочан і розвитку туристичного бізнесу.

За офіційними даними, в останньому десятилітті місто, яке має 95 яскравих найменувань ("Купол ісламу", "Серце віри", "Обране", "Добре"), щороку відвідують близько 6 мільйонів прочан. Очікується, що незабаром їхня кількість досягне 10 мільйонів.

Читайте також:

Мусульмани влаштували на півдні Єгипту християнські погроми

Кожен четвертий мешканець Землі - мусульманин

Австралійські мусульмани звинуватили місцеву владу у расизмі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: