Вперше після замаху президент Інгушетії звернувся до громадян

Євкуров пообіцяв скоро повернутися додому і закликав молодь, що встала на злочинну дорогу, повернутися до мирного життя.

Президент Інгушетії Юнус-Бек Євкуров, який перебуває на лікуванні після замаху на своє життя, виступив з письмовим зверненням до жителів республіки.

У своєму посланні Євкуров пообіцяв скоро повернутися додому і закликав молодь, що встала на злочинну дорогу, повернутися до мирного життя і "творити на благо республіки".

Президент Інгушетії подякував лікарям, а також президенту Росії Дмитру Мєдвєдєву і всім, хто побажав йому швидкого одужання.

Євкуров підкреслив, що уважно стежить за подіями в Інгушетії і довкола неї. "Багато що радує, але багато що і засмучує, наводить на роздуми і сумні думки", - заявив він.

Виконуючий обов'язки президента Інгушетії Рашид Гайсанов заявив, що в останні дні Юнус-Бек Євкуров постійно знаходиться на телефонному зв'язку і бере участь в обговоренні важливих питань.

За словами Гайсанова, невідомо, коли Євкуров повернеться до виконання президентських обов'язків: це може зайняти тижні.

У зверненні Євкуров також нагадав про свою обіцянку не карати тих бойовиків, які добровільно складуть зброю і повернуться до мирного життя.

Президент Інгушетії пообіцяв додержати слова, але додав, що ті, хто "не прислухається до розуму", будуть знищені. "Це не загроза, а реальність", - говориться в посланні Євкурова.

Читайте також:

Президент Інгушетії Євкуров почав говорити

Затримані викрадачі машини, на якій здійснили замах на президента Інгушетії

У замаху на президента Інгушетії підозрюють "міністра оборони" бойовиків

Президент Інгушетії мало не загинув через "липову" броню

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: