Вперше в історії Коста-Ріки президентом стала жінка

Один з головних претендентів на пост привітав з перемогою кандидата на пост президента Коста-Ріки Лауру Чінчілью.

Один з головних претендентів на пост президента Коста-Ріки - Оттон Соліс від Партії Громадська дія - визнав свою поразку за підсумками виборів, що відбулися в країні. Він оголосив про своє рішення не чекаючи остаточних результатів підрахунку голосів.

Соліс достроково привітав з перемогою кандидата на пост президента Коста-Ріки Лауру Чінчілью, що представляє правлячу Партію Національне визволення. За даними Верховного виборчого трибуналу країни, після підрахунку 11,35% голосів виборців вона отримала підтримку 48,7% електорату.

Нагадаємо, вибори в Коста-Ріці проходили 7 лютого. На пост глави держави претендували Лаура Чінчілья, Отто Гуевара і Оттон Соліс.

Коста-Ріка (перекладається як "багатий берег") - одна з найменших держав в Центральній Америці. Розташована в найвужчій частині перешийка, що з'єднує два континенти. Коста-Ріка межує з двома країнами: Нікарагуа на півночі та Республікою Панама на південному сході. Тихий океан омиває береги з півдня та заходу, і Карибське море - зі сходу. Незважаючи на своє розташування, Коста-Ріка є переважно "білою" країною. Коста-Ріка - перша країна у світі, яка скасувала армію - в 1949 році, після громадянської війни.

Читайте також:

На президентських виборах у Коста-Ріці з великим відривом перемагає жінка

У Коста-Риці обирають президента

Європейські ЗМІ про вибори в Україні: безславний кінець "помаранчевої революції"

В Екваторіальній Гвінеї розкрили змову проти президента

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: