Вперше в Росії обласного міністра найняли по Skype

Конкурсні роботи претендентів були розміщені на блогохостинг LiveJournal, а вирішальна співбесіда проводилося за допомогою сервісу IP-телефонії Skype.

Губернатор Ульяновської області вперше в російській практиці підібрав кандидата на посаду регіонального міністра інформаційних технологій по інтернету.

Оголошення про пошук кандидатів на міністерську посаду було розміщено на рекрутинговому порталі. На вакансію відгукнулися 2563 людини з 305 міст Росії, країн СНД і далекого зарубіжжя. Найбільше претендентів на міністерську посаду знайшлося в Москві, Петербурзі, Ульяновську, Самарі, Уфі, Ростові-на-Дону і Волгограді. Понад половини претендентів займаються підприємництвом або власним бізнесом.

Конкурсні роботи претендентів були розміщені на блогохостинг LiveJournal. Відбір кандидатів проводився в режимі онлайн, у рамках конференції "Постав запитання кандидатові в міністри ". Вирішальна співбесіда проводилося за допомогою сервісу IP-телефонії Skype.

У результаті вакансія була запропонована 35-річній Олені Балашовій, яка раніше очолювала районне управління з інформаційних ресурсів в Ханти-Мансійському окрузі.

Читайте також:

У Швеції відкрилася вакансія головного Санта Клауса країни

Відкрилась вакансія на нову "найкращу роботу в світі"

Оголошено конкурс на вакансію відьми. Зарплата - 80 тисяч доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: