Вперше в США донор нирки заразив реципієнта СНІДом

Донор благополучно пройшов усі медичні перевірки, проте в період між тестами і операцією, мав незахищений секс з ВІЛ-інфікованим партнером.

Чоловік, якому пересадили нирку від живого донора, став першим громадянином США, який заразився СНІДом в ході трансплантації.

Людина, яка пожертвувала свій орган хворому, благополучно пройшла усі медичні перевірки, проте в період між тестами і операцією, мала незахищений секс з ВІЛ-інфікованим партнером.

Пацієнт знаходиться в одній з громадських лікарень Нью-Йорка, жодні інші подробиці про нього преса не повідомляє.

Нагадаємо, 90 тис. жителів США, які потребують донорської нирки, чекають своєї черги на трансплантацію, 10,442 нирок було взято від мертвих донорів і 6,387 - від живих.

У зв'язку з цим сумним випадком нью-йоркський департамент охорони здоров'я рекомендує ввести нові стандарти - щоб уникнути подібного сценарію в майбутньому.

Медики переконані, що необхідно, крім стандартного тесту на СНІД і гепатити С і В, проводити також аналіз ДНК, в ході якого вірус імунодефіциту виявляється на більш ранній стадії, ніж при звичайному аналізу крові.

Лікарям також рекомендується провести з майбутніми донорами бесіду про особисте життя, з'ясувавши таким чином рівень загрози щодо можливого зараження.

Всього ж у США проживають більше мільйона носіїв ВІЛ-інфекції, півмільйона людей померли від СНІДу.

Читайте також:

Медики вперше вилікували хворого на СНІД

ЮНІСЕФ прогнозує народження покоління дітей, повністю вільних від СНІДу

Через спалах ВІЛ закрилися найбільші порностудії США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: