Вперше від часів президентства: Обама та його віце-президент Байден разом відвідали пекарню у Вашингтоні

Дата публікації
Перегляди
8623
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Вперше від часів президентства: Обама та його віце-президент Байден разом відвідали пекарню у Вашингтоні

Фото: Reuters

Вони провели близько 45 хвилин у пекарні Dog Tag в Джорджтауні.

Колишній віце-президент США Джо Байден та 44-й президент Барак Обама вперше від 2016 року разом з’явились на публіці, відвідавши пекарню Dog Tag у Джорджтауні, Вашингтон.

Разом у пекарні вони провели близько 45 хвилин, передає СNN.

За словами виконавчого директора пекарні, яка працює як «жива бізнес-школа» для стипендіатів в галузі ділового адміністрування, Меган Огілві, про те, що Обама разом з Байденом завітають до неї, вона дізналась всього за шість хвилин. Після цього вона зібрала всіх своїх 13 учнів та сказала, що у них буде спільне зібрання.

Обама та Байден познайомились із персоналом та близько 20-30 хвилин спілкувались з ними щодо різних бізнес-планів. Вони не заперечували тому, що всі навколо їх фотографували, а людей в пекарні ставало все більше й більше.

Вони замовили бутерброди з шинкою та грибами. Також Обама взяв собі салат, а Байден – шматочок торту із чорницею та базиліком.

Відомо, що Обама останнім часом проводить закриті зустрічі із демократами напередодні президентських виборів у 2020 році. Зокрема сам Байден не виключає можливості, що візьме в них участь.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
"Український" скандал у Вашингтоні
Дата публікації
Перегляди
8623
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація