Вперше за 15 років у світі поменшало голодуючих

Вперше за минулі 15 років кількість голодуючих знизилася на 98 мільйонів осіб і становить 925 мільйонів.

Кількість людей на планеті, які голодують, знизилася вперше за минулі 15 років з рекордних показників 2009 року на 98 мільйонів осіб і становить 925 мільйонів.

Про це йдеться в доповіді Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО), штаб-квартира якої знаходиться в Римі.

Зниження кількості голодуючих у світі на 9,6%, що спостерігається одночасно із збільшенням населення планети, у великій мірі відображає прогресивні заходи в галузі продовольчого забезпечення, які були прийняті в Китаї та Індії, адже понад 40% людей, що страждають від голоду, згідно з матеріалами доповіді, проживають саме в цих країнах.

Зменшенню кількості голодуючих людей також сприяли сприятлива економічна обстановка в 2010 році в світі і, особливо, у країнах, що розвиваються, а також, починаючи з 2008 року, зниження міжнародних та внутрішніх цін на продовольство.

На думку ФАО, незважаючи на скорочення кількості голодуючих у світі з рекордних 1,023 мільярда людей в минулому році, ця цифра все одно залишається "неприйнятно високою" і набагато перевершує цілі організації зі скорочення цього показника до 2015 року.

"Коли кожні шість секунд помирає дитина через проблеми, пов'язані з недоїданням, голод залишається головною трагедією світу", - сказав на прес-конференції генеральний директор організації Жак Діуф.

Майже все голодуюче населення планети проживає в країнах, що розвиваються: близько 578 мільйонів в Азії і Тихоокеанському регіоні, 239 мільйонів в екваторіальній Африці, 53 мільйони в Латинській Америці і країнах Карибського басейну, 37 мільйонів на Близькому Сході та в Північній Африці і лише 19 мільйонів - в розвинених країнах.

Дві третини населення, яке постійно відчуває голод, проживають в Китаї, Індії, Бангладеш, Індонезії, Пакистані, Демократичній республіці Конго чи Ефіопії.

Нагадаємо, за даними 2009 року, вперше з 1970 року кількість людей у світі, які голодують, перевищила один мільярд. За даними ООН, до цього призвела світова економічна криза та труднощі національних економік країн, що розвиваються.

Читайте також:

На Нігер чекає найбільший голод в історії країни

У Римі розпочинає роботу саміт, присвячений боротьбі з голодом

ООН закликала людство на один день відмовитися від їжі

Від голоду у світі страждають більше мільярда людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: