Вперше за 30 років у Єгипті призначили віце-президента - шефа розвідки

На тлі масових заворушень в Єгипті призначено нового прем'єр-міністра, якому доручено сформувати уряд. Вперше з 1981 року відновлено посаду віце-президента.

Президент Єгипту Хосні Мубарак призначив віце-президентом країни главу загальної розвідки Омара Сулеймана. Ця посада залишалася вільною з 1981 року до сьогодні. Перед тим, як очолити країну, її обіймав Мубарак.

Також Мубарак змінив главу уряду. Новим прем'єр-міністром призначений колишній міністр цивільної авіації Ахмед Шафік, якому доручено сформувати новий Кабінет міністрів.

Нагадаємо, 29 січня уряд Єгипту офіційно пішов у відставку на тлі безперервних заворушень. Однак демонстранти продовжили свої дії, вимагаючи "повної зміни режиму".

У Каїрі та Олександрії попри дію комендантської години на вулицях залишаються тисячі людей, які вимагають проведення економічних і політичних реформ, а також відставки 82-річного президента, який керує Єгиптом уже 30 років.

За останніми даними, в результаті зіткнень демонстрантів з поліцією загинули більше 100 єгиптян. Ще понад дві тисячі постраждали.

В країні досі неможливо вийти в Інтернет. Тисячі іноземних туристів прибули до аеропорту Каїра, намагаючись знайти способи виїхати з країни.

Читайте також:

"Кривава субота" в Єгипті: жертвами сутичок стали більше 100 людей

Тисячі туристів намагаються виїхати з охопленого протестами Єгипту

WikiLeaks: за революцією в Єгипті стоять США

Президент Єгипту відправив уряд у відставку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: