Впевнена перемога Трампа: опубліковані кінцеві результати екзит-полу виборів у США. Інфографіка

Дональд Трамп отримав голоси 306 вибірників після підрахунку голосів в усіх штатах. 

Незважаючи на впевнену перемогу республіканця Дональда Трампа на виборах у США, з'явилися остаточні результати екзит-полів по штатах та інформація про розподіл голосів.

Республіканець Дональд Трамп отримав голоси 306 вибірників після підрахунку голосів в усіх штатах. Суперниця Трампа від Демократичної партії Гілларі Клінтон набрала 232 голоси вибірників. Для перемоги необхідна підтримка як мінімум 270 вибірників. Відзначимо, що ще після підрахунку голосів у штаті Вісконсин перемога Трампа стала очевидною.

Відрив кандидата в президенти США від Демократичної партії Гілларі Клінтон від республіканця Дональда Трампа перевищив два мільйони голосів.

За Клінтон проголосували 64,2 мільйона виборців, тоді як за Трампа — 62,2 мільйона. Це п'ятий в історії США випадок, коли переможець набирає менше голосів виборців, ніж переможений. Останній раз таке відбувалося в 2000 році, коли президентом став республіканець Джордж Буш-молодший, що відстав від суперника Альберта Гора на піввідсотка. Підсумковий підрахунок голосів тоді затягнувся на місяці.

ТСН.ua зібрав всі актуальні дані в одній інфографіці.

вибори у США, інфографіка, Мічіган

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: