Вплив Brexit на політику інших країн Європи: які держави можуть також вийти з ЄС. Інфографіка

У Нідерландах майже 54% населення проголосували б за розрив стосунків з ЄС.

Нещодавний вибір Великобританії залишити Європейський союз сколихнув Старий Світ. Результат британського референдуму позначився і на інших європейських країнах. Так, на фоні Brexit словацькі націоналісти запустили петицію про референдум щодо членства країни в ЄС.

Компанія Euroasia Group, що консультує з питань геополітичного ризику, провела дослідження, що показало, які країни також схильні до повторення Brexit. Так, за результатами, двома країнами, які найбільш ймовірно можуть провести власний референдум щодо членства в ЄС, є Австрія та Нідерланди. Близько 40% населення Австрії проголосували б за вихід з ЄС. У Нідерландах ця цифра ще більша. Там майже 54% населення проголосували б за розрив стосунків з ЄС.

ТСН.ua розробив інфографіку про ризики впливу Brexit на політику інших держав. Вона висвітлює, у яких країнах можливий референдум щодо членства в ЄС, а де євроскептики не мають жодного впливу на політику уряду.

вплив Brexit

Нагадаємо, 24 червня мешканці Великобританії проголосували у референдумі щодо членства в ЄС.  51,9% британців (17,41 млн осіб) проголосували за припинення членства Сполученого Королівства в ЄС, 48,1% (16,14 млн осіб) виступили за продовження євроінтеграції.

Після референдуму економіка Сполученого Королівства почала падати, англійська мова втратила статус офіційної в ЄС, прем'єр-міністр Девід Кемерон, який був прихильником членства в ЄС, подав у відставку, а кількість злочинів через расову та етнічну ненависть у Британії зросла в десятки разів. Своєю чергою, Європейський союз заявив, що не вестиме переговорів з Британією, поки та не задіює юридичний механізм виходу з організації.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: