Вплив РФ: спецпрокурор США Мюллер майже завершив роботу над доповіддю у справі про зв'язки з Росією

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Потім Мюллер має передати доповідь генпрокурора Вільяму Баррі.

Мін'юст США наступного тижня має оголосити про завершення складення доповіді спецпрокурора Роберта Мюллера, присвяченій втручанню РФ у президентські вибори 2016 року.

Про це повідомляє CNN.

Але точна дата готовності доповіді може змінитися.

Мюллер повинен буде передати доповідь генпрокурора Вільяму Баррі, а він своєю чергою підготує і подасть в Конгрес США матеріали по цій справі.

Також правила, що регламентують роботу спецпрокурора, не вимагають передавати початкову доповідь Мюллера, призначену Баррі, в Конгрес або оприлюднити її перед громадськістю.

Невідомо, скільки часу піде у співробітників Мін'юсту США для підготовки матеріалу для конгресменів. Крім цього, незрозуміло, матеріали якого змісту будуть передані з Мін'юсту у Конгрес.

Раніше в листопаді президент США Дональд Трамп письмово відповів на запитання американського спецпрокурора, який курує цю справу. Однак Мюллер був все ще зацікавлений в особистій бесіді з Трампом.

В американських ЗМІ раніше неодноразово з'являлася інформація про те, що команда юристів Трампа виступає проти допиту президента в усній формі.

Роберт Мюллер займається розслідуванням втручання Росії у президентські вибори 2016 року в США і зв'язків між передвиборним штабом Дональда Трампа і РФ. Російська сторона і сам Трамп неодноразово відкидали ці підозри.

ВідеоСпецпрокурор Роберт Мюллер пригрозив викликати президента США до суду

Це станеться у випадку, якщо він відмовиться давати свідчення. Про це пише The Washington Post. Список із пів сотнею запитань, які стосуються зв'язків Трампа із Москвою вже надіслали адвокатам президента. Спеціальне розслідування російських зв'язків Трампа триває більше року. Слідчі підозрюють, що Москва втрутилася у президентські вибори 2016 року.

Спецпрокурор Роберт Мюллер пригрозив викликати президента США до суду

Залиште свій коментар

Вибір редакції