ВР почала цементувати нафтову свердловину в Мексиканській затоці

Адміністрація президента Обами схвалила рішення зацементувати нафтову свердловину, щоб якомога швидше усунути наслідки екокатастрофи.

У середу, 26 травня, компанія British petroleum почала реалізацію нового плану з ліквідації витоку нафти у Мексиканській затоці, який схвалила адміністрація президента Барака Обами.

"Процедура почалася ... Враховуючи, що її ніколи не проводили на глибині 5 тисяч футів (1,5 тисячі метрів) під водою, вона може тривати досить довго", - сказав журналістам в Луїзіані представник BP.

Президент США Барак Обама також застеріг від зайвого оптимізму у зв'язку з початком операції, сказавши, що жодних гарантій її успішного здійснення бути не може.

Як раніше повідомив виконавчий директор BP Тоні Хейворд, щоб визначити результативність застосування технології, буде потрібно один або два дні.

На поверхні будуть перебувати два судна з приблизно 4,8 мільйонів літрів рідини на борту. Розчин буде надходити до аварійної свердловини на дно через трубу довжиною близько 1,5 кілометра. У районі свердловини будуть знаходитися спеціальні підводні роботи, які повинні будуть організувати введення рідини в місце витоку.

У разі невдачі операції, за три-чотири дні після її завершення над місцем витоку буде закріплена захисна конструкція.

Читайте також:

Експерти запропонували заглушити нафтову свердловину в США атомним вибухом

Очищення Мексиканської затоки від нафти займе 2-3 місяці

Катастрофа у Мексиканській затоці стала для американців "нафтовим Чорнобилем"

ВідеоВР почала цементувати нафтову свердловину в Мексиканській затоці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: