"Вріс в цю країну, вона - в мене": Лукашенко заявив, що "дуже скоро" піде

"Вріс в цю країну, вона - в мене": Лукашенко заявив, що "дуже скоро" піде

Фото: Associated Press

Лукашенко каже, що мовляв наступні вибори будуть чесними.

Олександр Лукашенко, відповідаючи на запитання по посаду і хто буде президентом Білорусі після нього, заявив, що "дуже скоро" піде.

Таку заяву він зробив на пресконференції 9 серпня.

"Я вріс в цю країну, вона - в мене. І я не розумію, як можна жити: на пенсію піти або займатися якимось іншим справою - я це поки не уявляю. І іноді просто хочу спокійно пожити, але потім починаю заглиблюватися в роздуми і думаю, що спокійного життя у мене вже не буде. Тому що така робота... Це не означає, що я вчепився і посинілими пальцями буду триматися за це крісло. Ні. Після мене прийдуть люди, навіть дуже скоро. Не треба гадати, коли піде Лукашенко і так далі. Дуже скоро", - сказав Лукашенко.

Водночас називати ім'я свого можливого наступника Лукашенко відмовився. Лише сказав, що кандидат повинен бути відданим країні і надійним.

"Але якщо будуть президентські вибори, я вам обіцяю, що я не буду педалювати, що я не буду брати участь, що я там на кого-то поставлю і буду когось проштовхувати. Ні. Я буду чесно поводитися. Все буде на рівних, але переможуть в Білорусі прагматичні, нормальні люди. Яку я позицію буду займати - я не визначився. Це ж не вічна посада", - заявив він.

Раніше повідомлялося, що рік тому, після псевдовиборів, розпочалися масові протести і затримання в Білорусі. Протягом цього року країна перетворилася на закритий табір, звідки тікають громадяни, а європейські політики жахаються від дій Олександра Лукашенка.

Напередодні в Києві білоруси вийшли на мітинги: згадували загиблих і мріяли про вільну країну. Як це було, читайте в матеріалі.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація