Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Врятована з лісової пожежі в Австралії коала Л’юїс померла

Тварину довелося приспати через сильний біль та опіки.

В Австралії у госпіталі для коал Порт Макварі довелося приспати врятовану із пекельної лісової пожежі коалу Л’юїса – стан тварини погіршився.

Відео, на якому жінка на ім’я Тоні Догерті скидає з себе сорочку, огортає нею перелякану опбечену тваринку та намагається напоїти її водою розлетілося у всіх світових ЗМІ. Тварину передали на лікування до спеціального госпіталю і охрестили Л’юїсом. 

У коали були опіки верхніх та нижніх лап, їй давали знеболювальне і доглядали 24 години на добу. Тварині зробили загальний наркоз, аби замінити повязки та оцінити її стан. На жаль, він виявився невтішним.

"Сьогодні ми ухвалили рішення приспати Льюїса", - йдеться у повідомленні госпіталю для коал у фейсбуці. Лікарі наголосили, що головне для них – добробут тварин, саме тому і довелося піти на такий крок.

Відео Голіруч витягнула з полум'я: австралійка врятувала коалу з лісу, що палав

Жінка помітила тварину на узбіччі шосе. Коала видерлася на дерево, поряд з яким вже зайнялася трава. Часу на роздуми не було, тож австралійка зняла футболку, відчепила коалу від дерева і винесла подалі від вогню.

Голіруч витягнула з полум'я: австралійка врятувала коалу з лісу, що палав

Раніще повідомлялося, що через нищівні лісові пожежі в Австралії загинули сотні коал. Сумчасті тварини особливо сприйнятливі до пожеж, нападів собак, зіткнень з транспортними засобами та захворювань. Під час пожежі коали можуть вижити, тільки якщо високо залізуть на дерево, а вогонь швидко пройде під ними.

Залиште свій коментар

Вибір редакції