Врятовані чилійські шахтарі подадуть до суду на власника шахти

Чилійські гірники мають намір через суд встановити, хто конкретно і якою мірою несе відповідальність за те, що вони провели більше двох місяців під землею.

У Чилі 31-н із 33-х гірників, врятованих 13 жовтня після двох із гаком місяців перебування під землею, подають до суду на власника шахти.

Як повідомив адвокат шахтарів, вони мають намір через суд встановити, хто конкретно і якою мірою несе відповідальність за те, що трапилося з ними.

Один з позивачів заявив, що за три години до обвалу 5 серпня гірники повідомили операторові шахти про незвичний сильний скрип скельних пластів і попросили підняти їх на поверхню, але їм було відмовлено.

Нагадаємо, аварія на глибині 700 метрів на невеликому руднику, розташованому в 50 кілометрах від чилійського міста Копьяпо, сталася 5 серпня. Заблокованими під землею опинилися 32 чилійця і один болівієць.

23 серпня рятувальникам вдалося пробурити вузький отвір в укриття, де, як передбачалося, знаходилися гірники. Коли рятувальники витягли бурильний апарат, вони виявили прив'язану до свердла записку, в якій говорилося, що всі шахтарі цілі та неушкоджені.

Читайте також:

Чилійські шахтарі поклялися на крові не розповідати всі подробиці свого полону

Всіх чилійських шахтарів дістали на поверхню

Чилійських шахтарів морять голодом заради порятунку

Сім'ї замурованих чилійських гірників зажадали 27 мільйонів доларів

ВідеоВсіх чилійських шахтарів дістали на поверхню

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: