Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Врятованих із тайської печери юних футболістів відправлять у послушники до будистських монахів

Дітей уже відгодували та відпустили з лікарні по домівках.

Юні футболісти, порятовані із затопленої печери  у Таїланді, вперше з’явилися на публіці. У підземній пастці вони провели два з половиною тижні, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Підлітки розповіли, що всі десять днів, допоки їх не знайшли рятувальники, вони лише пили воду, що стікала зі сталактитів. За словами лікарів, хлопці набрали у середньому по три кілограми і готові повернутися до звичного життя.

ВідеоЮні футболісти, врятовані із печери у Таїланді, вперше з’явилися на публіці

У підземній пастці вони разом з тренером провели два з половиною тижні. Підлітки розповіли – всі десять днів, допоки їх не знайшли рятувальники, вони лише пили воду, що стікала зі сталактитів. У лікарні з дітьми працювали медики і психологи. За словами лікарів, хлопці набрали у середньому по три кілограми і готові повернутися до звичного життя. 

Юні футболісти, врятовані із печери у Таїланді, вперше з’явилися на публіці

Також хлопців тимчасово зроблять послушниками будистських ченців – такою є традиція для тайських чоловіків, що пережили біду.

12-х школярів та їхнього тренера звільнили із затопленої печери тиждень тому. До надскладної рятувальної операції була прикута увага всього світу.

Фотогалерея Просять курки та менше домашніх завдань: діти з підводної печери написали листи рідним (20 фото)

Вибір редакції